Diskusní téma: Komentáře po zápasech

Datum 18.11.2010

Vložil Jandys ml.

Titulek Áčko - 1. turnaj

No tak tohle asi nikdo nečekal. Na začátek skvělých 9 bodů. Do prvního zápasu s Era-Packem jsme vstoupili skvěle, když jsme po 10ti minutách vedli 3:0. Pak jsme ale přestali hrát a soupeř toho využil. Ještě do poločasu snížil na 3:2. Po druhém poločase jsme opět vstoupili na hřiště dokonale a přidali góly. Nakonec jsme už soupeři nedovolili vstřelit branku a zvítězili jsme 7:2. Přesto jsme nebyli úplně spokojeni, protože jsme obdrželi dvě červené karty.
2. zápas jsme hráli bez dvou hráčů. I přesto jsme to zvládli dokonale. Nad známým soupeřem Komtur Security jsme zvítězili bez obdržené branky 5:0. Skvěle zafungovala obrana a velkou měrou na výsledku se podílel náš brankář Tomáš Zrůst.
3. zápas jsme hráli s Hesprem Hradec Králové a jednoduchý zápas to nebyl. Ještě v poločase byl výsledek velmi těsný 2:1. Skvělý výkon v tomto zápase předvedl David Svoboda, který se na výsledku podílel třemi brankami.
Po prvích třech zápasech vedeme DIVIZI!!! Teď pojedeme do Rokytnice v Orlických horách, kde odehrajeme dvojzápas s "béčkem" Nejzbachu Vysokého Mýta a s Žamberkem. Hraje se 19.11. 2010.