Diskusní téma: Komentáře po zápasech

Datum 18.11.2010

Vložil Jandys ml.

Titulek Béčko - 1.turnaj

Hrali jsme v neděli 14.11.2010 a nezačali jsme tak ideálně, jako naše "áčko". Ale na začátek jsme dostali asi nejtěžší možný soupeře. Do Slatiňan jsme přijeli s velmi mladým týmem.
1.zápas s OK Interier Pardubice "B" jsme prohráli 4:1. Gól jsme přidali až po poločase, když se trefil David Svoboda.
2.zápas jsme hráli s nejkvalitnějším týmem soutěže FK Era-Pack Chrudim "C". Trochu překvapivě jsme z počátku utkání dali branku, když se s tečí soupeře prosadil opět David Svoboda. Asi 5 minut jsme vedli, pak ale soupeř vyrovnal a hned otočil zápas na 2:1. Do poločasu přidal soupeř ještě 3 branky. Po poločase jsme hru zlepšili a soupeř přidal už jen jednu branku, i když mohl i více, ale skvělými zákroky se blýskl brankář Jiří Janda.
Za dva týdny už snad uděláme nějaké body.Hraje se opět ve Slatiňanech a přijeďte fandit.