Komentáře po zápasech

Diskusní téma: Komentáře po zápasech

Datum 18.11.2010

Vložil Jandys ml.

Titulek Béčko - 1.turnaj

Odpovědět

Hrali jsme v neděli 14.11.2010 a nezačali jsme tak ideálně, jako naše "áčko". Ale na začátek jsme dostali asi nejtěžší možný soupeře. Do Slatiňan jsme přijeli s velmi mladým týmem.
1.zápas s OK Interier Pardubice "B" jsme prohráli 4:1. Gól jsme přidali až po poločase, když se trefil David Svoboda.
2.zápas jsme hráli s nejkvalitnějším týmem soutěže FK Era-Pack Chrudim "C". Trochu překvapivě jsme z počátku utkání dali branku, když se s tečí soupeře prosadil opět David Svoboda. Asi 5 minut jsme vedli, pak ale soupeř vyrovnal a hned otočil zápas na 2:1. Do poločasu přidal soupeř ještě 3 branky. Po poločase jsme hru zlepšili a soupeř přidal už jen jednu branku, i když mohl i více, ale skvělými zákroky se blýskl brankář Jiří Janda.
Za dva týdny už snad uděláme nějaké body.Hraje se opět ve Slatiňanech a přijeďte fandit.

Datum 18.11.2010

Vložil Jandys ml.

Titulek Áčko - 1. turnaj

Odpovědět

No tak tohle asi nikdo nečekal. Na začátek skvělých 9 bodů. Do prvního zápasu s Era-Packem jsme vstoupili skvěle, když jsme po 10ti minutách vedli 3:0. Pak jsme ale přestali hrát a soupeř toho využil. Ještě do poločasu snížil na 3:2. Po druhém poločase jsme opět vstoupili na hřiště dokonale a přidali góly. Nakonec jsme už soupeři nedovolili vstřelit branku a zvítězili jsme 7:2. Přesto jsme nebyli úplně spokojeni, protože jsme obdrželi dvě červené karty.
2. zápas jsme hráli bez dvou hráčů. I přesto jsme to zvládli dokonale. Nad známým soupeřem Komtur Security jsme zvítězili bez obdržené branky 5:0. Skvěle zafungovala obrana a velkou měrou na výsledku se podílel náš brankář Tomáš Zrůst.
3. zápas jsme hráli s Hesprem Hradec Králové a jednoduchý zápas to nebyl. Ještě v poločase byl výsledek velmi těsný 2:1. Skvělý výkon v tomto zápase předvedl David Svoboda, který se na výsledku podílel třemi brankami.
Po prvích třech zápasech vedeme DIVIZI!!! Teď pojedeme do Rokytnice v Orlických horách, kde odehrajeme dvojzápas s "béčkem" Nejzbachu Vysokého Mýta a s Žamberkem. Hraje se 19.11. 2010.

Datum 13.11.2010

Vložil Jandys ml.

Titulek 1. Turnaj v Heřmanově Městci

Odpovědět

Tak a máme tu po roce zase futsal. Hned v prvním turnaji nás čekají skoro nejtěžší možní soupeři. Setkáme se s "béčkem" slavného Era-packu Chrudim, Hesprem Hradec Králove, který se umístil v uplynulé sezóně na 2. místě a pro nás už docela známý soupeř Komtur Security. Hraje se dnes 13.11. 2010 v Heřmanově Městci od 16:00 hodin hrajeme 1. utkání s Era-Packem. 2. utkání hrajeme až v 18:40 hodin s Komtur Security a potom hned v 19:40 s Hesprem Hradec. Tak snad nějaké body na začátek uděláme. Přijeďte fandit!!!